Start

PODSUMOWANIE III KONKURSU SZOPEK I STROIKÓW BOŻONARODZENOWYCH ORAZ AUKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ FUNDACJI „POMÓŻ IM”

       

W dniu 21.12.2016 rozstrzygnięty został III Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych zorganizowany pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego. 

          Do konkursu przystąpiło 14 szkół gimnazjalnych i 20 szkół podstawowych, co dało ogólną liczbę ponad 300 uczestników konkursu.

Komisja konkursowa, jak co roku miała „twardy orzech do zgryzienia”, prace były bardzo różnorodne, staranne i przede wszystkim było ich bardzo dużo.

       Tegoroczną edycję konkursu wsparli sponsorzy, dzięki którym laureaci otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody: tablety, odtwarzacze mp4, głośniki bezprzewodowe, selfiesticki i wiele innych.       

         Szopki i stroiki zgłoszone do konkursu, za zgodą autorów przekazane zostały na aukcję charytatywną. Aukcja odbyła się 22.12.2016 w budynku szkoły. Zlicytowanych zostało 20 szopek na łączną kwotę 1045 zł. Kwota ta zostanie przekazana na konto Fundacji „Pomóż Im” – Onkologia i Hospicjum dla dzieci w Białymstoku.

 

Miejsca i wyróżnienia przyznane w III Konkursie Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych

  

Kategoria Gimnazjum - szopki

Miejsca 

I miejsce – Luiza Lubowicka – Wysokie Mazowieckie  (Tablet)

I miejsce – Natalia Skrodzka - Miastkowo  (Tablet)

II miejsce - Grzegorz Suchodolski, Kacper Pukilowski  -  Wąsosz (Tablety)

III – Klaudia Twardowska – PG8 (Tablet)

III – Agnieszka Szymańska – PG 9 (Tablet)

NAGRODA SPECJALNA - Maciej Bućkowski – Gim SWEIRP im. St. Staszica w Łomży (Tablet)

 

Wyróżnienia

Rupacz Ewelina, Rupacz Julia  - Mały Płock (Odtwarzacze Mp4)        

Justyna Ramotowska – Szumowo (Odtwarzacz Mp4)

Małgorzata Radwańska - Szumowo (Głośnik bezprzewodowy) 

Bartosz Szeląg, Martyna Szeląg - Śniadowo (Selfiesticki)

Modzelewska Kinga - Mały Płock (Selfiestick)

Mateusz Jabłecki – Pg 9  (Album)

Michał Malinowski, Hubert Kołodziejczyk -  Pg 2 (Ksiażki, portfele)

Katarzyna Lachowska, Marlena Trzaska - Sniadowo (Ksiażki)

Paulina Kostro – Akademickie Gim (Ksiażka, Gra)

Łukasz Włostowski - (Gadżety)

 

Kategoria  Gimnazjum - stroiki

Miejsca  

I miejsce– Dawid Zakrzewski – Szumowo (Tablet)

II miejsce – Mieczkowska Sylwia – Wąsosz  (Głośnik bezprzewodowy)

III – Magda Jankowska - PG 1 (Głośnik bezprzewodowy)

 

Wyróżnienia

Magda Tyszka – Wizna (Ksiażka, Gra)

Paweł Świerżewski – Szumowo (Ksiażka, Gra)

Sobocińska Anna – Mały Płock  (Ksiażka, kubek, plecak)

Kamil Kulesza – Wysokie mazowieckie (Selfiestick)

Weronika Rogalewska - Wysokie Mazowieckie (Gra)

   

 Kategoria szopki - Szkoły Podstawowe

Miejsca

I miejsce – Roksana Plona, Kacper Plona -  Kisielnica (Tablety)

I miejsce– Amelia Nasiadko, Patrycja Skrodzka - Miastkowo (Tablety)

II miejsce – Aleksandra Lemańska - Leman (Tablet)

III miejsce – Kacper Zając – Sp9 (Tablet)

III miejsce - Anna Wolińska - Śniadowo (Tablet)

 

Wyróżnienia

Adam Chrostowski  - Nadbory (Głośnik bezprzewodowy)

Wiktoria Nietupska - Szczuczyn (Głośnik bezprzewodowy)

Kacper Cendrowski, Krzysztof Jankowski – Rakowo Boginie (Selfiesticki)

Jan Górski- Rutki (Piłka)

Błażej Szczubełek - Rydzewo (Ksiażka, kubek)

Julia Witkowska - Rydzewo (Gadżety)

Magdalena Sierbińska - ZS w Przytulach (Gadżety)

 

Kategoria Stroiki - Szkoły Podstawowe

Miejsca

I miejsce – Natalia Bałdyga - Leman (Tablet)

II miejsce – Sandra Chełstowska - Jarnuty (Odtwarzacz Mp4)

III miejsce – Zuzanna Zorczykowska Sp5 (Odtwarzacz Mp4)

III miejsce – Weronika Kotara  - Przytuły (Odtwarzacz Mp4)

 

Wyróżnienia

Maciej Kaczyński - Rydzewo (Ksiażka, kubek)

Oliwia Supińska, Wiktoria Supińska - Jeziorko (Plecaki, Ksiażki)

Klaudia Sierbińska - Nadbory (Ksiażka, kubek)

Urszula Mianowska - Szumowo (Głośnik bezprzewodowy)

 

  

 

Galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz do przeczytania artykułu: http://4lomza.pl/index.php?wiad=44221

 

 

Szczególne podziękowania kierujemy  do sponsorów, którzy w tym roku wsparli nasz konkurs:

 

Powyższe podziękowania otrzymali sponsorzy:

- Piotr Kaczyński – Prezes Zarządu Hexabanku – Banku Spółdzielczego w Piątnicy

- Kazimierz Skajster – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w  Łomży

- Magdalena Zabielska – Dyrektor Raiffeisen Polbank – Oddział w Łomży

- Józef Kosiorek – Prezes Zarządu Firmy Fargotex w Łomży

- Ewa Podbielska – Współwłaściciel Firmy Karex w Łomży

- Mirosław Borawski – Prezes Zarządu Firmy „Auto Borawski” w Łomży

- Prof. nadzw. dr hab.  Roman Engler  - Rektor Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży

- Adam Krzysztof Romatowski – Wojewódzki Komendant OHP w Białymstoku

- Tadeusz Śmiarowski – Podstarszy Cechu, właściciel zakładu samochodowego „Tadeusz Śmiarowski”

- Daniel Lipka – Właściciel Firmy Speed Service

- Mjr  Marek Dziemiańczuk - Szef Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu!!! 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next