Start

Dzień Edukacji Narodowej, Ślubowanie uczniów klas pierwszych

     12 października w Zespole Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy w Łomży był dniem niezwykle uroczystym. Uczniowie klas pierwszych Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia zostali oficjalnie przyjęci do społeczności uczniowskiej.

     Tego dnia odbyło się uroczyste ślubowanie, w którym, oprócz młodzieży, uczestniczyli: dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

     Przysięgę uczniowie złożyli na sztandar szkoły, a przyjął ją Pan dyrektor Andrzej Kopka. Zarówno Pan Prezes Roman Szmyt, jak i Pan dyrektor Andrzej Kopka życzyli pierwszoklasistom, aby lata spędzone w szkole wykorzystali na zdobycie wiedzy pozwalającej na zdanie egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz rozwinęli swoje pasje i zainteresowania.

     Uroczystość uświetnił krótki program artystyczny przygotowany przez uczestników Koła Żywego Słowa. Złożyły się na niego: życzenia i wiersze recytowane dla nauczycieli z okazji ich święta oraz żartobliwe scenki kabaretowe parodiujące bieżące wydarzenia w szkole.

     Na zakończenie uczniowie z Koła Sprawnych Rąk wręczyli całej kadrze pedagogicznej oraz pracownikom szkoły własnoręcznie przygotowane karty okolicznościowe.

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next