Start

Konkurs Fryzjerski "Zapleć się na wiosnę"

16.03.2018 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Fryzjerski pt. "Zapleć się na wiosnę". Konkurs organizowany był przy współudziale Hufca Pracy w Łomży, wzięły w nim udział uczennice kl. III Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Łomży oraz uczennice klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. J. Korczaka w Zambrowie.

Konkurs składał się z dwóch etapów - teoretycznego i praktycznego. 

Do konkursu przystąpiły:

Łomża:

- Julia Wojciechowska

- Natalia Bacławska

- Martyna Kalisz

- Anna Kijek

Zambrów:

- Paula Orzechowska

- Dorota Perkowska

- Monika Ratyńska

Wyłoniono dwie niekwestionowane zwyciężczynie, z Łomży - Julię Wojciechowską, z Zambrowa - Paulę Orzechowską. Laureatki będą reprezentować swoje szkoły w dalszym etapie konkursu, który odbędzie się 21.032019 roku w Wasilkowie.

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

 

 

 

 

 

  

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next