Start

Dzień Otwartych Drzwi

     29 maja br. (we wtorek) od godz. 9:00 do 15:00 Branżowa Szkoła I Stopnia im. St. Staszica  otworzy swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych dalszą nauką uczniów i ich rodziców. W Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, przy ul. Wojska Polskiego 113 w Łomży będzie można poznać pełną gamę zawodów, które możliwe są do zdobycia na poziomie Branżowej Szkoły I Stopnia, jak również zapoznać się ofertą Szkoły Podstawowej.

     W budynku ZS im. S. Staszica można będzie naocznie przekonać się o zaletach przyjaznej szkoły, znakomicie wyposażonej, posiadającej świetną kadrę nastawioną na pomoc uczniom w realizacji ich celów, a także komforcie nauki w kameralnym budynku, w którym nikt nie czuje się anonimowy, zagubiony czy samotny.

     Oprócz pełnego serwisu informacyjnego, połączonego z projekcjami szkolnych filmów, prezentacji multimedialnych, pokazami sprawności adeptów fryzjerstwa czy sztuki kulinarnej (w tym dalekowschodniej sztuki carvingu) przygotowaliśmy wiele niespodzianek i konkursów. Wszyscy odwiedzający nas tego dnia będą mogli bezpłatnie skorzystać z usług fryzjerskich, porad w zakresie wizażu. Oprócz tego przygotowaliśmy również stoiska: kucharza, piekarza, cukiernika, mechanika pojazdów samochodowych, stoisko szkolne. Koło Sprawnych Rąk zaprezentuje rękodzieło wykonane przez jego członków, a każdy chętny będzie miał możliwość wykonać własnoręcznie bransoletkę, która będzie pamiątką z Dni Otwartych. 

     Przyjdź, pomożemy podjąć decyzję, doradzimy, odpowiemy na pytania

i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !!!

Zespół Szkół im. St. Staszica, Wojska Polskiego 113

 Serdecznie zapraszamy !!!

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next