Saturday 24 October 2020

AKTUALNOŚCI

Zainteresowania, a wybór zawodu

 

W ramach prowadzonego wojewódzkiego programu integracyjno – adaptacyjnego „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – integracja z OHP” została przeprowadzona 1 część spotkania uczestników HP uczących się w klasie pierwszej w BSI St. SWEiRP z doradcą zawodowym. Celem spotkania było zorientowanie się, jakie profile zainteresowań prezentują pierwszoklasiści? Do tego celu posłużył nam dokument – duński profil zainteresowań. Każdy z obecnych na zajęciach otrzymał i wypełnił kartę z zawodami, według instrukcji oraz udzielonej na bieżąco pomocy przez prowadzącego p. Urszulę Derejko doradcę zawodowego pracownika Młodzieżowego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Łomży. Na kolejnym spotkaniu odbędzie się weryfikacja wyboru zawodu do zainteresowań.

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.