Tuesday 26 May 2020

AKTUALNOŚCI

SWEiRP w Łomży- Szkoła z Zawodem

Fryzjer – zawód z przyszłością. Dlaczego warto zostać fryzjerem?


Celem kształcenia zawodowego jest przygotowanie uczących się do życia w warunkach współczesnego świata, wykonywania pracy zawodowej i aktywnego funkcjonowania na zmieniającym się rynku pracy. Na pewno warto zostać fryzjerem, ponieważ jest to ciekawy i przyszłościowy zawód, który każdego dnia przynosi nowe wyzwania. Fryzjerzy z pewnością nie mogą powiedzieć, że mają nudną pracę. Dlaczego wybranie tej ścieżki kariery to dobry pomysł? Oto kilka powodów dlaczego wybrać naszą szkołę i zawód fryzjera:
1. Praca w renomowanych salonach fryzjerskich
Fryzjerstwo to dynamicznie rozwijająca się branża. Cały czas rośnie zainteresowanie modą i światowymi trendami, a przecież fryzury są ich częścią. Wielu wymagających klientów nie zadowoli się zwykłymi i nudnymi fryzurami, lecz oczekuje czegoś więcej. Poza tym coraz więcej nie tylko kobiet, ale i mężczyzn chce wyglądać dobrze. Dlatego jeśli chce się być profesjonalistą w tym zawodzie, trzeba stale się szkolić i podnosić swoje umiejętności oraz kwalifikacje. Aby mieć pewność ciągłego rozwoju warto rozpocząć pracę w profesjonalnym salonie fryzjerskim, gdzie oprócz pracy na wysokiej jakości sprzęcie i markowych kosmetykach, otrzymujemy możliwość nauki od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.
2. Pewny zawód i dobre zarobki
Zawód fryzjera daje duże możliwości pracy oraz dalszego rozwoju. Najlepsze osoby mają szansę zostać menadżerami i trenerami w renomowanych salonach fryzjerskich o ogólnopolskiej, a nawet światowej sławie. Na każdym etapie ścieżki zawodowej warto szkolić się i zdobywać nowe umiejętności. Zadowolenie klienta powoduje, że na pewno poleci danego fryzjera komuś znajomemu. Pochwały klientów dają fryzjerowi satysfakcję i zapał do dalszej pracy. Ale może ona dać nie tylko satysfakcję, ale także całkiem dobre zarobki.
3. Ciągły rozwój zawodowy
Praca w zawodzie to nie tylko strzyżenie, farbowanie, kręcenie loków i robienie okazyjnych upięć. Najlepsi fryzjerzy muszą mieć naprawdę wszechstronne umiejętności. Poza tym trendy we fryzjerstwie zmieniają się naprawdę szybko i dlatego trzeba trzymać rękę na pulsie i stale się dokształcać poprzez różne szkolenia i kursy, także wyjazdowe.

W ofercie naszej szkoły zapoznacie się z zarządzaniem działalnością zakładu fryzjerskiego, praktycznym wykonywaniem zabiegów fryzjerskich i stylizacji fryzur. Ponadto zajmujemy się analizą rynku pod względem oczekiwań i potrzeb klientów oraz ich zachowań rynkowych, prowadzeniem negocjacji, analizowaniem jakości i efektywności prowadzonych usług.

Poniżej przedstawiamy efekty pracy naszej uczennicy z klasy 3A

 

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.