Tuesday 26 May 2020

AKTUALNOŚCI

Odzyskanie Niepodległości

11 listopada 2019 roku przedstawiciele naszej Szkoły – Poczet Sztandarowy – wzięli udział w uroczystych obchodach Święta Niepodległości organizowanych przez władze miasta.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 11:45, pod Katedrą, zbiórką i odprawą pocztów sztandarowych. O godzinie 12.00 odbyła się Msza Święta w intencji Ojczyzny. Po mszy uczestnicy przeszli kolejno ulicami Sadową i Polową do ul. Sienkiewicza, gdzie pod tablicą upamiętniającą Leona Kaliwodę miały miejsce główne uroczystości.

W ramach tychże obchodów w naszej szkole odbył się apel podczas którego młodzież naszej szkoły wystawiła pokaz artystyczny o charakterze patriotycznym. Za przygotowanie jaki i scenariusz uroczystości serdecznie dziękujemy nauczycielce historii w naszej szkole pani Danucie Jankowskiej.

Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że historia naszej ojczyzny nie jest im obojętna, a wartości patriotyczne są dobrem naszego narodu.

 

 

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.