Tuesday 26 May 2020

AKTUALNOŚCI

"Bo Dziś Andrzeja"

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - Św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.W tym dniu sala 12 została zamieniona w "Salę Wróżb". Niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc oraz kombinacji cyfr z daty urodzenia. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Organizowane były pokazy czarnej magii. Wiele śmiechu i radości dostarczały młodzieży przepowiednie. Uczniowie z klasy 1A gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

 

Z tej również okazji, pragniemy złożyć Najserdeczniejsze Życzenia imieninowe naszemu solenizantowi Panu Dyrektorowi Andrzejowi Kopka. Życzymy Wszelkiej Pomyślności, Dużo Radości oraz Samych Słonecznych Dni.

Samorząd Uczniowski, Rada Pedagogiczna oraz Pracownicy Szkoły Branżowej I Stopnia im. Stanisława Staszica w Łomży

 

 

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.