Monday 25 May 2020

AKTUALNOŚCI

Mikołajki w Staszicówce

W poniedziałek, 2 grudnia na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość z dalekiej Laponii- św. Mikołaj. Nasz gość odwiedził wszystkich uczniów, dyrekcje, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Nie obyło się bez zaskoczenia, dużej dawki radości i rozdawania łakoci. Wśród uczniów panowało zdziwienie, że nikt nie dostał rózgi. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Świętego Mikołaja i mamy nadzieję że za rok znów odwiedzi naszych uczniów.

„Przed wielu laty, w niewielkiej krainie, żył sobie człowiek, który do dziś słynie.Był on biskupem, w niebogatym mieście i służył Bogu całym sobą wreszcie.”….

 

 

 

 

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.