Thursday 13 August 2020

AKTUALNOŚCI

Walentynki w Staszicówce

Walentynki 2020
14 lutego to miły dzień dla każdego z nas, dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów, po prostu dzień zakochanych. Święto obchodzone jest w wielu krajach na świecie, również w Polsce, a więc i w naszej szkole. Jak świętowaliśmy? Przez dwa dni działała poczta walentynkowa: uczniowie wysyłali listy zawierające wyznania miłosne albo po prostu dowody sympatii. Magii tej zabawy dali się ponieść wszyscy uczniowie, a Walentynkowa skrzynka w mig wypełniła się po brzegi! Trójka naszych uczennic jako przedstawicielki Szkolnego Samorządu Uczniowskiego rozdała adresatom walentynkowe wyznania, co obdarowanym przyniosło wiele radości i uśmiechu na cały dzień!

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.