Aktualności

Dzień Kobiet w Staszicówce...

W poniedziałek na korytarzach naszej szkoły dominowały szyk i elegancka biel. Powodem tak miłego dla oka widoku były obchodzone dnia poprzedniego w całym kraju Święto Kobiet. Chłopcy postarali się i dołożyli wszelkich starań, aby tego dnia wszystkie Panie w naszej szkole poczuły się wyjątkowo. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia oraz zaprezentowali swe zdolności artystyczne wyrażając w ten symboliczny sposób szacunek jakim powinna cieszyć się każda kobieta. Wszystkim udzielił się unoszący się w powietrzu miły nastrój.
Wszystkim wspaniałym Paniom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia oraz samych dobrych chwil na każdy dzień roku!

 

 

 

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next