Tuesday 22 September 2020

AKTUALNOŚCI

Dzień Kobiet w Staszicówce...

W poniedziałek na korytarzach naszej szkoły dominowały szyk i elegancka biel. Powodem tak miłego dla oka widoku były obchodzone dnia poprzedniego w całym kraju Święto Kobiet. Chłopcy postarali się i dołożyli wszelkich starań, aby tego dnia wszystkie Panie w naszej szkole poczuły się wyjątkowo. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia oraz zaprezentowali swe zdolności artystyczne wyrażając w ten symboliczny sposób szacunek jakim powinna cieszyć się każda kobieta. Wszystkim udzielił się unoszący się w powietrzu miły nastrój.
Wszystkim wspaniałym Paniom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia oraz samych dobrych chwil na każdy dzień roku!

 

 

 

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.