Tuesday 22 September 2020

AKTUALNOŚCI

Zajęcia Online

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice,


W związku z zaistniałą sytuacją na terenie całego kraju, postanowiliśmy zaproponować nowoczesną formę nauki poprzez Internet. Po kilkudniowych konsultacjach z członkami Rady Pedagogicznej zdecydowaliśmy się skorzystać z jednego z najpopularniejszych oraz najczęściej używanych komunikatorów jakim jest Messenger. W praktyce, każdy nauczyciel utworzy dla swojego przedmiotu oraz klasy grupę, do której poproszeni zostaną o dołączenie wszyscy uczniowie klas 1, 2 i 3. Na tych grupach, wysyłane będą przez przedmiotowców zagadnienia i prace domowe na dany tydzień. Każdy nauczyciel indywidualnie zdecyduje jaką formę zadań wybierze i ewentualnie jak oceniane będą prace domowe. W najbliższych dniach otrzymacie na swoich kontach komunikaty z prośbą o dołączenie do poszczególnych grup i prosimy o ich akceptację. Należy pamiętać, że okres ten nie jest przerwą od nauki, nauka online staje się w całym kraju jedynym możliwym narzędziem pracy a udział w niej będzie podstawą do klasyfikacji rocznej samych uczniów. Mamy nadzieję, że sytuacja w naszym kraju ustabilizuje się tak szybko jak jest to możliwe, ale na chwilę obecną My jako szkoła wybieramy najlepsze rozwiązanie preferowane przez wszystkie szkoły w Polsce. W razie pytań, wątpliwości prosimy o pozostawienie komentarza pod naszym postem i prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na przygotowanie przez naszą kadrę grup przedmiotowych.

Prosimy również o wsparcie swych nauczycieli w dodawaniu do poszczególnych grup swych koleżanek i kolegów z klasy, by proces ten był szybszy i bardziej komfortowy dla obu stron.

Z poważaniem,
z-ca Dyrektora Szkoły
Grzegorz Filipkowski

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.