Monday 25 January 2021

AKTUALNOŚCI

Konsultacje Pedagogda Szkolnego

Drodzy rodzice i uczniowie,
Jako pedagog czuję się w obowiązku udzielać Wam wsparcia w tym trudnym dla nas wszystkich okresie izolacji. Chciałabym również wykorzystać w tym celu FB. Założyłam stronę poświęconą pomocy p-p, przez którą dzięki messengerowi mogą się ze mną kontaktować zarówno rodzicie, jak i młodzież. Zapewniam dyskrecję, stronę obsługuję jedynie ja, więc wszystkie wiadomości wysłane na jej profil będą przeczytane wyłącznie przeze mnie. Wiem, że nie zastąpi to kontaktu osobistego, ale jeśli ktoś ma ochotę napisać do mnie, pożalić się, czy czymś pochwalić, to zapraszam
Dyżuruję na messengerze we wtorki od godziny 19.00 do 20.30 oraz w czwartki od 10.00 do 13.00.
Na wiadomości pozostawione w innym czasie odpowiem w miarę możliwości najszybciej, jak dam radę.

Pedagog Szkolny

Ilona Baczewska

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.