Avatar Slide Galleria

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września 2020 r. (wtorek) o godz. 9 rozpoczniemy nowy rok szkolny 2020/2021. Uroczystość odbędzie się w naszej szkole zgodnie z jednym z poniższych scenariuszy:

I opcja - słoneczna pogoda, bez opadów:

Wszystkie klasy zbierają się na placu apelowym zachowując odpowiedni dystans społeczny- 1,5m. Spotkanie z Dyrektorem. Po uroczystości spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.

II opcja - pogoda deszczowa:

Wszystkie klasy przychodzą bezpośrednio do szkoły na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.

ZALECENIA:

1. W uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego biorą udział wyłącznie nauczyciele i uczniowie szkoły, którzy są zdrowi, bez objawów chorobowych.

2. Wszystkie osoby wchodzące do szkoły obowiązkowo dezynfekują ręce.

3. Udział w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego obowiązkowo w maseczce. Maseczki można zdjąć w klasach podczas spotkań z wychowawcą.

4. Podczas powitań należy unikać bezpośredniego, fizycznego kontaktu.

Zastępca Dyrektora Szkoły,

Grzegorz Filipkowski

There are no images to display in the slideshow.

Znajdź nas na INSTAGRAMIE