AKTUALNOŚCI

Lekcja Informatyki w Staszicówce

 
Myśleliście kiedyś o założeniu swojej pierwszej strony internetowej? Chcielibyście stworzyć internetowy informator swojej firmy lub założyć stronę internetową dla społeczności, klubu sportowego czy portalu z lokalnymi informacjami
W dzisiejszych czasach strona internetowa przestała być czymś luksusowym bądź trudno dostępnym. Narzędzie jakimi dawniej posługiwali się wyłącznie programiści, dzisiaj są tak przystępne, że posługiwać nimi może się osoba, nie mająca doświadczenia w branży tworzenia stron. Na lekcji informatyki, uczniowie klasy 3B mieli okazję pod czujnym okiem p. Mariusza Winiarczyka poznać tajniki będące narzędziem tworzenia w szybki i prostu sposób swojej pierwszej STRONY INTERNETOWEJ. Po zakończeniu zajęć, uczestnicy wyrazili ogromne zadowolenie jednogłośnie stwierdzając, że proces tworzenia własnej strony nie jest taki trudny.
 
Miejmy nadzieję, że udało nam się zaszczepić niezbędną i pożyteczną wiedzę, która przyda się w kolejnych etapach zawodowej kariery❗❗
 
 
 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.