Start

Wieczór Walentynkowy

     

Dnia 16 II 2016r. odbył się w naszej szkole wieczór walentynkowy. Imprezę zaczęliśmy od oglądania komedii romantycznych pt. „ Wciąż ją kocham ” , „ Słodki listopad ” Filmy te dostarczyły nam wiele wzruszeń- kto nie oglądał- gorąco polecamy! Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu najładniejszą kartkę walentynkową. Mimo ogromnej konkurencji I miejsce zajął Maciej Boćkowski, II miejsce Emilia Chojnowska i III Katarzyna Butrymowicz.

Po otrzymaniu nagród ( również pocieszeń ) przeszliśmy do sali obok, w której czekało na nas wiele atrakcji. Najpierw graliśmy w kalambury – uczniowie kontra nauczyciele. Oczywiście wygraliśmy, my uczniowie ! Potem graliśmy w gry planszowe. Atmosfera była bardzo fajna, każdy z nas bawił się świetnie.

Podobno „ Śpiewać każdy może ” , a więc następnym punktem było karaoke, przy tej zabawie śmieliśmy się do rozpuku, o dziwo- najchętniej śpiewali chłopcy.

Po tych atrakcjach poczuliśmy głód i pragnienie, więc Pan Dyrektor zafundował nam pizzę i napoje. Najedzeni i szczęśliwi, w dobrych humorach wróciliśmy do domów.

Galeria zdjęć                                                                        

Samorząd Uczniowski

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next