III KONKURS KART ŚWIĄTECZNYCH I PISANEK

pod honorowym patronatem

Jego Ekscelencji ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie wielkanocnym. Jak zwykle na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!!!

Tematem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej - kompozycji pisanek lub karty świątecznej tradycyjnej.

Celem konkursu jest:

a) zachowanie tradycji wielkanocnych,

b) pobudzanie inwencji w zakresie tworzenia tradycyjnych i nowoczesnych ozdób wielkanocnych,

c) prezentacja zgłoszonych prac jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej,

d) rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży,

e) kształtowanie aktywnej i twórczej postawy dzieci i młodzieży wobec sztuki oraz tradycji kulturowej związanej z obrzędami wielkanocnymi,

f) popularyzacja twórczości utalentowanych dzieci, uczniów, efektów pracy nauczycieli.

Więcej informacji w regulaminie do pobrania poniżej lub pon numerem telefonu: 86-216-57-24 (informacji udziela zastępca dyrektora szkoły - p. Justyna Brzóska)

Regulamin w formacie doc. Karta zgłoszeniowa w formacie doc .