Aktualności

Zapraszamy – Drzwi Otwarte w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Łomży!

25 maja br. (środa) od godz. 9:30 – Staszicówka otwiera na oścież swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych dalszą nauką gimnazjalistów i ich rodziców. W Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, przy ul. Wojska Polskiego 113 w Łomży będzie można poznać pełną gamę zawodów, które możliwe są do zdobycia na poziomie szkoły zasadniczej. Dla amatorów tytułu technika usług fryzjerskich, technika mechanika pojazdów samochodowych o specjalności pojazdy wojskowe czy na przykład technika procesów drukowania, albo technika procesów introligatorskich Staszicówka przygotowała pełna ofertę od nowego roku szkolnego – w trakcie trwania „Drzwi Otwartych Staszicówki” można się będzie dowiedzieć wszelkich niezbędnych do podjęcia decyzji szczegółów. Podobnie będzie z Liceum Ogólnokształcącym o profilu pożarniczym.

 W budynku ZS im. S. Staszica można będzie naocznie przekonać się o zaletach przyjaznej szkoły, znakomicie wyposażonej, posiadającej świetną kadrę nastawioną na pomoc uczniom w realizacji ich celów, a także komforcie nauki w kameralnym budynku, w którym nikt nie czuje się anonimowy, zagubiony czy samotny.

Organizatorzy prócz pełnego serwisu informacyjnego, połączonego z projekcjami szkolnych filmów, prezentacji multimedialnych, pokazami sprawności adeptów fryzjerstwa czy sztuki kulinarnej (w tym dalekowschodniej sztuki carvingu) przygotowali wiele niespodzianek i konkursów dla swoich gości. Będą oni także mogli bezpłatnie skorzystać z usług fryzjerskich, porad w zakresie wizażu, a nawet sprawdzić swoje predyspozycje do „rzeźbienia” w owocach i warzywach.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.przyjaznaszkola.com.pl

lub do szkoły, adres: Wojska Polskiego 113, 18-400 Łomża

tel. do sekretariatu szkoły: (086) 216 – 57 - 24

 

Naprawdę warto przyjść i obejrzeć Staszicówkę, porozmawiać z jej nauczycielami i uczniami.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next