Start

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w rozpoczął się prezentacją, prowadzoną przez panią pedagog Justynę Brzóskę. Szkołę przedstawiała naszym gościom Dajana Wróblewska, głos zabrał także Pan Dyrektor Andrzej Kopka. 

Najważniejszym jednak punktem programu okazały się kanapki, słodkie bułeczki i wyroby piekarnicze przygotowane przez naszych uczniów i uczennice. Stoiska nie nadążały z robieniem kanapek, popularny był także bigos, pyszne wędliny i słodkie, pulchne drożdżówki. Gimnazjaliści mogli zapoznać się również z pracami naszych stolarzy, cukierników oraz Koła Sprawnych Rąk, prowadzonego przez p. Iwonę Polak. Relację z Dnia Otwartego ZSZ SWEiRP im. S. Staszica obejrzycie niebawem w TV Skorpion, możecie również posłuchać o tym, co działo się u nas 29 maja 2013 r., w Radiu Nadzieja.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i odwiedziny :) Zapraszamy do galerii

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next