Aukcja charytatywna dla Fundacji "Pomóż Im"

Już po raz trzeci Gimnazjum Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. St. Staszica w Łomży zaprosiło do wzięcia udziału w Konkursie Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych.  Konkurs jest dużą imprezą, organizowaną cyklicznie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem społeczności uczniowskiej Ziemi Łomżyńskiej. Świadczy o tym chociażby liczba uczestników, która co roku przekracza 300 osób. Biorą w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Łomży, powiatu łomżyńskiego i powiatów ościennych, którzy przygotowując prace konkursowe skupiają się jednocześnie nad istotą Świąt Bożego Narodzenia, a przez to przybliżają się do tradycji kultywowanych w domach swoich dziadków i pradziadków. Być może dlatego nasza inicjatywa nieprzerwanie cieszy się dużym zainteresowaniem i skupia wokół siebie liczne grono sympatyków i przyjaciół.

 W tym roku zgłoszono około 200 szopek i stroików bożonarodzeniowych.

W obecnej edycji szopki i stroiki za zgodą wykonawców, zlicytowane zostaną na

AUKCJI CHARYTATYWNEJ

Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na

FUNDACJĘ "POMÓŻ IM" - ONKOLOGIA I HOSPICJUM DLA DZIECI W BIAŁYMSTOKU  

 

Wszystkich, którym nieobojętny jest los dzieci dotkniętych chorobą nowotworową zapraszamy na aukcję w dniu 22.12.2016 
o godz. 18:00 do budynku Zespołu Szkół, ul. Wojska Polskiego 113 w Łomży.

 

 

Fundacja „Pomóż im” powstała 2 lipca 2007 roku na bazie Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci z Chorobami Rozrostowymi działającego od 9 kwietnia 1991 roku. Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP). Opieka hospicyjna, onkologiczna i  pozostała działalność jest z perspektywy rodzin pacjentów bezpłatna. Jednak, by mogła być świadczona, potrzebne są duże kwoty każdego dnia. Kosztują leki, opieka medyczna, socjalna, dojazdy, sprzęt medyczny, zaplecze techniczne i logistyczne. By Fundacja mogła dalej wykonywać swoją pracę, bezwzględnie potrzebne jest wsparcie finansowe wszystkich ludzi wrażliwych na cierpienie chorych dzieci. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Fundacji - www.pomozim.org.pl

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next