Konkurs Fryzjerski

"MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY"

 

     Dziś w naszym Zespole Szkól odbył się Konkurs Fryzjerski pt. "Mikołajkowy Zawrót Głowy". Wzięły w nim udział uczennice klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej z Łomży i Zambrowa. Tematem konkursu było wykonanie fryzury wieczorowej z akcentem świątecznym. Uczennice mogły wykorzystać przygotowane dla nich wcześniej ozdoby fryzjerskie, jak i bożonarodzeniowe. Przez półtorej godziny nasze młode fryzjerki zmagały się z wykonaniem zadania. Wszystkie w dobrych humorach, ale bardzo skupione, gdyż wyłonione zwyciężczynie będą miały szansę sprawdzić swoje umiejętności podczas Wojewódzkiego konkursu "Sprawny w zawodzie - Fryzjer", a to już spore wyróżnienie.
     Komisja konkursowa bacznie przyglądała się wszystkim uczestniczkom. Przy ocenie brana była pod uwagę nie tylko zgodność fryzury z tematyką konkursową, ale także organizacja stanowiska pracy i prezentacja podczas której fryzjerka musiała opowiedzieć o przygotowanej fryzurze oraz o poszczególnych etapach konstruowania jej.

Czas jednak na najważniejsze - WYNIKI !!!

Spośród uczestniczek zgłoszonych z Łomży niekwestionowaną zwyciężczynią okazała się ANNA KIJEK, która czesała Paulinę Sulewską.

Z Zambrowa wygrała PAULA ORZECHOWSKA, która czesała Natalię Czarkowską.

Zwyciężczynie otrzymały nagrody rzeczowe w postaci kosmetyków fryzjerskich, zaś pozostałe uczestniczki drobne upominki związane oczywiście z fryzjerstwem ;)

POZOSTAŁE UCZESTNICZKI:
Łomża
Natalia Bacławska
Martyna Kalisz
Julia Wojciechowska

Zambrów:
Monika Ratyńska
Dorota Perkowska

MODELKI:
Grzeniecka Natalia
Klaudia Kopczewska
Kamila Malinowska
Milena Kordal
Sylwia Pianka

Komisja konkursowa w składzie:
Jolanta Stelmachowska - nauczyciel zawodu
Alicja Florczyk - nauczyciel zawodu
Marzena Bazydło - wychowawca HP
Justyna Brzóska - z-ca dyrektora Zespołu Szkół

WSZYSTKIM UCZESTNICZKOM GRATULUJEMY !!!

Szczególnie serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorek konkursu Pani Alicji Florczyk i Jolanty Stelmachowskiej. Czekamy na kolejną edycję za rok!!! Kiss

 

     

      

     

     

     

     

     

     

     

     

 

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next