IV Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych - rozstrzygnięty

 

    W dniu 12.12.2017 odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej IV Konkursu Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, indywidualnie lub w zespołach do 2 osób. 

Prace oceniane były w dwóch kategoriach:

a)    uczniowie szkół podstawowych – (kl. IV-VI)

b)   uczniowie szkół gimnazjalnych (do tej kategorii dołączają uczniowie klas VII szkół podstawowych) 

     Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiło 10 szkół gimnazjalnych i 20 szkół podstawowych, co dało ogólną liczbę ponad  350 uczestników konkursu i 250 prac (ok. 150 stroików i 100 szopek).

     Dokonując oceny prac konkursowych komisja kierowała się następującymi kryteriami: 

- nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia,

- opracowanie ogólne, dobór i wykorzystanie materiałów,

-  motywy regionalne,

- wkład pracy, samodzielność wykonania

- estetyka pracy,

-  walory plastyczne (nowatorstwo, kompozycja, kolorystyka, dodatki),

- ogólne wrażenia artystyczne, oryginalność pomysłu.

 

Galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego konkurs

W wyniku obrad przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA GIMNAZJUM – SZOPKI

I MIEJSCE

Anna Wolińska – Śniadowo - TABLET

II MIEJSCE

Agnieszka Szymańska - PG9 Łomża - TABLET

III MIEJSCE

Weronika Kotara  - Przytuły - TABLET

NAGRODA SPECJALNA

Magdalena Moniuszko, Katarzyna Dąbrowska – Nadbory - TABLETY

NAGRODA SPECJALNA

Alicja Jastrzębska – Śniadowo - TABLET

WYRÓŻNIENIA

Wiktor Korotkiewicz, Miłosz Zaręba - SP 1 Łomża - ODTWARZACZE MP4

Agnieszka Gołaszewska, Klaudia Załęska – Wysokie Mazowieckie - ODTWARZACZE MP4

Maciej Weber - Piątnica - SELFIESTICK

Magdalena Sierbińska – Przytuły - PIÓRNIK

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE – SZOPKI

I MIEJSCE

Julia Cendrowska, Kacper Cendrowski - Rakowo Boginie - TABLETY

II MIEJSCE

Julia Choińska- Piątnica - TABLET

III MIEJSCE

Jakub Skrodzki, Mikołaj Wiśniewski – Miastkowo - TABLETY

NAROGA SPECJALNA

Kacper Konopka – Śniadowo- TABLET

NAROGA SPECJALNA

Martyna Rytel - Piątnica - TABLET

WYRÓŻNIENIA

Sebastian Zaborszczyk, Szymon Lubak - Szczepankowo - DARTY

Natalia Siudakiewicz - Piątnica - PIÓRNIK

Katarzyna Biernacka - SP 2 - PIÓRNIK

Paweł Rogalewski, Maksymilian Brzóska - Wysokie Mazowieckie - PIŁKI

Marcin Weber, Wiktor Pulwin - Kisielnica - PIŁKI

Kacepr Zając - Sp9 - PIŁKA

Mateusz Patalan, Daniel Samul - Poryte - DARTY

Dawid Chrostowski - Nadbory - GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

Mikołaj Grabowski, Błażej Michalski - Szumowo - GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

Kacper Majewski – Nadbory - GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

KATEGORIA GIMNAZJUM – STROIKI

I MIEJSCE

Luiza Lubowicka- Wysokie Mazowieckie - TABLET

II MIEJSCE

Izabela Jadczak-Długobórz - TABLET  

III MIEJSCE

Julia Kowalewska, Milena Domaszewska –Jedwabne - ODTWARZACZE MP4

WYRÓŻNIENIA

Weronika Kręciewska - Przytuły - TORBA

Anita Hermanowska, Julia Sienicka - Stawiski - PIŁKI                        

Paulina Boguska - PG 9 Łomża - SELFIESTICK

Gabriela Kaczyńska - Wysokie Mazowieckie - SELFIESTICK

Kinga Wiśniewska - PG 9 - TORBA

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE – STROIKI

I MIEJSCE

Konrad Sawicki - SP 1 Łomża - TABLET

II MIEJSCE

Izabela Zawłocka - Rutki - TABLET

III MIEJSCE

Oliwia Bałdyga, Artur Bałdyga – Turośl - ODTWARZACZE MP4

WYRÓŻNIENIA

Patrycja Koc - Stawiski - PIÓRNIK

Wiktoria Charubin - Turośl - PIÓRNIK

Aleksander Polkowski - SP 10 - ZESTAW PALETEK DO TENISA STOŁOWEGO

Dominika Szablak - Turośl - SELFIESTICK

Aleksandra Brozio  - Ptaki - PIÓRNIK

Julia Kozikowska - Poryte - SELFIESTICK

Zofia Turkowska, Malwina Zaręba - Szepietowo - SLEFIESTICK

 

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next