Zaprezentowaliśmy się na III Miejskiej Giełdzie Szkół

      28 lutego 2018 zaprezentowaliśmy Branżową Szkołę I Stopnia podczas III Miejskiej Giełdy Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowanej przez Łomżyńskie Forum Samorządowe oraz Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji.

     W giełdzie uczestniczyły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu miasta Łomża. My staraliśmy się przekonać młodzież gimnazjalną, że warto zapoznać się z bogatą ofertą "Staszicówki".

     Stoisko przygotowane przez nas cieszyło się jak co roku dużym zainteresowaniem. Szczególnie widowiskowe były pokazy fryzjerskie, uczniowie chętnie korzystali z usług naszych młodych fryzjerek, które wyczarowywały na głowach koleżanek piękne loki i ciekawe warkocze, w kolejce ustawiali się nawet panowie ;)

     Spore zainteresowanie wzbudzała również nowa oferta Staszicówki - Klasa sportowa piłki nożnej.

     "Staszicówkę" pod okiem opiekunów - p. Justyny Brzóska, Jolanty Stelmachowskiej i Łukasza Borawskiego reprezentowały:

- Paulina Sulewska 

- Natalia Grzeniecka 

- Natalia Czarkowska

- Alicja Kalinowska

- Sylwia Pianka

- Milena Kordal

Zapraszamy na fotorelację:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na nasz kanał youtube

Znajdź nas na facebooku

reklama

Previous ◁ | ▷ Next