Avatar Slide Galleria

Program Edukacyjno-Profilaktycznego „Nie bądź obojętny”

Dnia 14 czerwca, 2021r. uczniowie klas drugich wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszem Policji w ramach Programu Edukacyjno-Profilaktycznego „Nie bądź obojętny”. Celem spotkania, które przeprowadziła młodszy aspirant Karolina Borawska, było zdobycie i utrwalenie wiedzy na temat przepisów prawa regulujących problematykę przemocy w rodzinie, szkole oraz omówienie prawnych konsekwencji agresywnych zachowań młodzieży.
 
 
Pani Karolina poruszyła także temat tzw. cyberprzemocy i skutków jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu. Powyższe zagadnienia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczyły liczne pytania. Kompetentnie przeprowadzone zajęcia w dużym stopniu przyczyniły się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych i bezpiecznych.

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.

Znajdź nas na INSTAGRAMIE

INSTAGRAM