Tuesday 20 October 2020

HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH 2020

Publikujemy dla Państwa Harmonogram Egzaminów Zawodowych w zawodach: fryzjer, kucharz oraz sprzedawca. Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia im. S. Staszica w Łomży proszeni są o odebranie terminarza osobiście w dniach od 15 do 17 czerwca w Kancelarii Szkoły w godzinach od 8.00-14.00. 

W przypadku pozostałych zawodów, informacje o terminach egzaminów uzyskać można wyłącznie u  swych pracodawców.

Z poważaniem,

Grzegorz Filipkowski

 

 

TERMINARZ EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

I SZKOŁY POLICEALNEJ W ŁOMŻY

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

EGZAMIN PISEMNY – 23.06.2020

Godzina

Zawód

Skład komisji

10.00

60 min

KUCHARZ – TG07

1. Kośnik Weronika

2. Przestrzelska Izabela

3. Wałkuska Magdalena

4. Wiśniewska Agnieszka

SPRZEDAWCA – AU.20

1. Żyjewska Aleksandra

2. Chojnowska Joanna

3. Mikucka Wiktoria

FRYZJER – A.23

1. Borawska Aleksandra – SP

2. Brzostek Milena - SP

3. Trzaska Patrycja - SP

1. Marcin Długokencki

2. Natalia Grądzka

3. Marzena Pachucka

12.00

60 min

FRYZJER – AU.21

1. Łępicka Alicja

2. Sulewska Paulina

3.Czarkowska Natalia – abs.

4. Kosińska Anna – abs.

FRYZJER – A.19

1. Dobosz Katarzyna - SP

2. Kozikowska Justyna- SP

3. Poliński Łukasz - SP

1. Grzegorz Filipkowski

2. Adam Modzelewski

3. August Mrozowicz

 

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 22.06.2020 (projekt)

Godzina

Zawód

Skład komisji

9.00

120 min

FRYZJER – A.23

1. Bołtryk Natalia - SP

2. Borawska Aleksandra -SP

3. Brzostek Milena - SP

4. Murawska Magdalena - SP

5. Święcicka Marta Małgorzata - SP

6. Trzaska Patrycja - SP

7. Ulewicz Sandra - SP

1. Maria Krzyżanowska

2. Danuta Jankowska

3. Aleksandra Matejkowska

 

 

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 29.06.2020

Godzina

Zawód

Skład komisji

9.00

180 min

FRYZJER – A.19

1. Kosińska Anna – abs.

2. Kozikowska Justyna - SP

 

1. Marlena Kamińska - egzaminator

2. Ewa Sobczyńska

3. Aleksandra Matejkowska

 

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 30.06.2020

Godzina

Zawód

Skład komisji

9.00

180 min

 

FRYZJER – AU.21

1. Łępicka Alicja - Łomża

2. Sulewska Paulina - Łomża

3. Pisiak Patrycja - Kolno

4. Zduńczyk Patryk- Kolno

1. Marzena Miecznikowska - egzaminator

2. Ilona Baczewska

3. Marzena Pachucka

15.00

180 min

FRYZJER – AU.21

1. Pucyk Natalia - Pisz

2. Ruchała Martyna - Kolno

3. Jakimiuk Natalia - Siemiatycze

4. Wesołowska Magdalena - Siemiatycze

1. Marzena Miecznikowska - egzaminator

2. Grzegorz Filipkowski

3. Jolanta Karowowska

 

TERMINARZ EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH – SPRZEDAWCA

MIEJSCE EGZAMINU – CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ŁOMZY ul. Przykoszarowa 22 tel.: 2182790

1. CHOJNOWSKA JOANNA -30.06.2020 godz.: 12.00

2.MIKUCKA WIKTORIA-30.06.2020 godz.: 16.00

3. ŻYJEWSKA ALEKSANDRA-30.06.2020 godz.: 16.00

Uczeń ma mieć ze sobą:

-dowód tożsamości

- długopis piszący w kolorze czarnym

- rękawiczki ochronne + maseczka

 

Informujemy o konieczności stawieniu się na egzamin 30 minut przed jego rozpoczęciem

  

TERMINARZ EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH – KUCHARZ

MIEJSCE EGZAMINU –  ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCACYCH NR 4 W ŁOMŻY ul. Zielona 21 TEL.: 2165218

1. KOŚNIK WERONIKA- 2.07.2020 godz.: 8.00

2. PRZESTRZELSKA IZABELA- 2.07.2020 godz.: 8.00

3. WAŁKUSKA MAGDALENA-2.07.2020 godz.: 8.00

4. WIŚNIEWSKA AGNIESZKA - 2.07.2020 godz.: 8.00

Uczeń ma mieć ze sobą:

- dowód tożsamości

- książeczka zdrowia

- ubranie robocze+ nakrycie głowy

- rękawiczki ochronne + maseczka

 

Informujemy o konieczności stawieniu się na egzamin 45 minut przed jego rozpoczęciem

 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.