ZE STASZICÓWKĄ PO PRAWO JAZDY

Już trzeci rocznik uczniów „Staszicówki” zasiada za kierownicą szkoleniowego PUNTO. Wprowadzona przed dwoma laty „premia” dla trzecioklasistów naszej Szkoły – kurs na prawo jazdy kategorii B cieszy się duża popularnością. Szkoła opłaca kurs, uczeń wyłącznie egzamin.

Każdego roku pełnoletni uczniowie klasy trzeciej w siedzibie szkoły rozpoczynają poznawanie tajników jazdy samochodem – najpierw teoria w siedzibie macierzystej placówki. Potem jazda. Całość odbywa się pod kierunkiem doświadczonego szkoleniowca – pana Jerzego Marchelewskiego (OSK Marchelewski).

W przypadku przyszłych fachowców „prawko” to nie tylko udogodnienie w dojazdach do pracy. Wielu planuje własną działalność gospodarczą. Osobiste kontakty z kontrahentami, dojazd do klientów, zakupy materiałów itp., itd. – wszystko to wymaga mobilności. Szkoła myśli o tym już w trakcie ostatniego roku nauki naszych przyszłych absolwentów. Kto wykorzysta stworzoną szansę, ten tylko zyska w życiu zawodowym i prywatnym. Warto się postarać i w sali wykładowej i za kierownicą!

Zapraszamy do galerii zdjęć.