Tuesday 26 May 2020

SALON FRYZJERSKI znów OTWARTY!!!

ZADBAJ O SWOJE PIĘKNO!!!

Drodzy Klienci, nadszedł czas, na który wszyscy długo czekaliśmy.... Już od poniedziałku 25 maja nasz salon będzie ponownie OTWARTY!!!

Zapraszamy do zapisów

Zrobimy co w naszej mocy, aby znaleźć dogodny termin dla każdego Klienta. Mimo wszystko prosimy o wyrozumiałość - będziemy pracowali w nadzwyczajnych warunkach co wpłynie na ilość osób, które możemy przyjąć w danym dniu.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wprowadzamy poniższe wytyczne dla naszych Klientów:

1. Zapisy przyjmujemy jedynie zdalnie od 25 maja. Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem Facebook'a.

2. Po wejściu do salonu należy zdezynfekować dłonie (preparat do dezynfekcji będzie znajdował się przy drzwiach wejściowych).

3. W salonie poruszamy się w maseczkach ochronnych. Maseczka może zostać zdjęta tylko i wyłącznie przy określonych zabiegach na prośbę kosmetologa.

4. Każdy Klient otrzyma krótką ankietę do wypełnienia. Ankieta zawierać będzie podstawowe pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia.

5. Każdy Klient będzie miał zmierzoną temperaturę za pomocą bezdotykowego termometru.

6. Prosimy o nieprzychodzenie na zabiegi z osobami towarzyszącymi.

7. Prosimy o nieużywanie telefonów komórkowych podczas zabiegów.

8. Prosimy o punktualność - poczekalnia zostanie wyłączona z użytku.

Z naszej strony zapewniamy:

Standardowo - używanie jednorazowych narzędzi, odpowiednią dezynfekcję oraz sterylizację przyrządów wielorazowego użytku w autoklawie medycznym.

- Regularne czyszczenie oraz dezynfekcję powierzchni wspólnych.

- Regularne wietrzenie pomieszczeń.

- Personel będzie zaopatrzony w maseczkę, przyłbicę, rękawiczki jednorazowe oraz odzież ochronną.

- Przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Rozwoju z Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

Nie możemy się już doczekać powrotu do pracy- do zobaczenia w poniedziałek!

W NASZYM SALONIE PROFESJONALNIE ZATROSZCZYMY SIĘ I ZADBAMY O TWOJE WŁOSY

NIE ZWLEKAJ- ZADZWOŃ!

Turnusy Przedmiotów Zawodowych

Pragniemy poinformować, iż w zakładce PRZYGOTOWANIE ZAWODOWE-------->Kursy przedmiotów zawodowych, znajduje się nowy harmonogram planowanych Turnusów Przedmiotów Zawodowych Młodocianych Pracowników I-III stopnia (Rok Szkolny 2020-2021).

Z poważaniem,

z-ca Dyrektora

Grzegorz Filipkowski

Nowy Nabór- rok szkolny 2020/2021

Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy

ma bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do Ciebie!

Wybierając naszą naszą ofertę wybierasz -  ZAWODY Z PRZYSZŁOŚCIĄ!

ZESPÓŁ SZKÓŁ STOWARZYSZENIA WSPIERANIA EDUKACJI i RYNKU PRACY w ŁOMŻY  to placówka o długoletnim doświadczeniu w zakresie kształcenia zawodowego. Nauka zawodu z powodzeniem przygotowuje do podjęcia życia zawodowego lub dalszej nauki absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia.

Drodzy Ósmoklasiści, Kandydaci do szkół!

Wkrótce w Waszym życiu zacznie się kolejny etap edukacyjny– nauka w szkole ponadpodstawowej. Wybór szkoły ponadpodstawowej to odpowiedzialna i bardzo ważna decyzja, która może zaważyć na całym późniejszym życiu. Weź pod uwagę swe zainteresowania, zdolności i możliwości.

CO NAS WYRÓŻNIA?

1. Z nami zdobędziesz zawód z przyszłością!

2. Nauka w szkole trwa 3 lata- kończy się uzyskaniem dyplomu zawodowego.

3. Absolwent szkoły ma możliwość podnoszenia kwalifikacji kontynuując naukę w dwuletniej Szkole Branżowej II Stopnia lub od drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

4. Kształcimy uczniów w wielu zawodach współpracując z lokalnymi pracodawcami.

5. Pracodawca zawiera z uczniem umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego, jako pracownikiem młodocianym umowę o pracę.

6. W trakcie przygotowania zawodowego uczeń otrzymuje wynagrodzenie.

7. Dzięki przygotowaniu zawodowemu u pracodawców nasi uczniowie z łatwością

odnajdują się na rynku pracy i znajdują dobre zatrudnienie po zakończeniu szkoły!

8. Naszym uczniom zapewniamy bezpłatny kurs na prawo jazdy.

9. Najlepszym uczniom zapewniamy stypendia szkolne.

10. Nasi uczniowie mają szansę udziału w stażach zagranicznych.

Szkoła Branżowa im. Stanisława Staszica w Łomży oferuje naukę w następujących zawodach:

• fryzjer
  • kelner
  • kucharz
  • pracownik obsługi hotelowej
  • cukiernik
  • piekarz
  • sprzedawca
  • mechanik pojazdów samochodowych
  • lakiernik samochodowy
  • elektromechanik pojazdów samochodowych
  • blacharz samochodowy
  • elektryk
  • stolarz
  • monter sieci i instalacji sanitarnych

Dlaczego wybrać właśnie nas?

1. Obecnie Szkoła Branżowa to szkoła z możliwościami; daje nie tylko wykształcenie, ale przede wszystkim zawód, kwalifikacje i gwarantuje pracę oraz wysokie wynagrodzenie.

2. Absolwenci naszej szkoły mogą liczyć na zainteresowanie ze strony szerokiej rzeszy pracodawców na terenie całego kraju oraz poza krajem.

4. Pomagamy zainteresowanym uczniom w wyborze zawodu i miejsca praktyk.

5. Kształcimy w atmosferze przyjaznej uczniowi.

6. Szkoła przejawia kompleksowe podejście do kształcenia postaw młodego człowieka.

7. Oferujemy bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.

8. Szkoła posiada oddziały wielozawodowe.

9. Młodzież kształcąca się w zawodzie fryzjer naukę zawodu realizacji w działającym przy szkole Salonie Fryzjerskim SWEiRP.

10. Zajęcia prowadzone są przez wysoce wykwalifikowaną kadrę nauczycielską.

11. Szkoła znajduje się w bezpiecznej lokalizacji, z dostępem do licznej ilości przystanków autobusowych oraz blisko dworca autobusowego w Łomży.

Zachęcamy gorąco do wyboru naszej szkoły!

Zapraszamy zainteresowanych uczniów i rodziców!

Znajdziecie nas na FACEBOOKU:

O Nas w Mediach