Tuesday 20 October 2020

Odwiedź Nas Na Instagramie

Kochani!

Od dziś możecie śledzić Nas również na INSTAGRAMIE !

Najnowsze zdjęcia, fotorelacje z najważniejszych wydarzeń- odwiedź Nas i obserwuj!

KOMUNIKAT

W związku z nowymi obostrzeniami w walce z pandemią COVID-19, decyzją Prezydenta Łomży, wtorkowe wybory do Młodzieżowej Rady Miasta zostają bezterminowo odroczone.
 
W nadchodzącym tygodniu zajęcia lekcyjne odbędą się zgodnie z obowiązującym Planem Zajęć. W przypadku jakichkolwiek zmian lub nagłych decyzji, będziemy informować Państwa m.in. na naszej stronie internetowej oraz profilu facebookowym.
 
Zastępca Dyrektora,
Grzegorz Filipkowski

ŻYCZENIA

Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej naszym Nauczycielom, Dyrekcji, Pracownikom oraz Uczniom z Łomży, Zambrowa oraz Siemiatycz pragniemy złożyć Najserdeczniejsze Życzenia!

Nauczycielom składamy szczególne podziękowania za trud wkładany w wychowywanie młodego pokolenia, które jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych i najważniejszych zadań dzisiejszego świata!

Wam Drodzy Uczniowie pragniemy życzyć jak najlepszych wyników w nauce, poczucia satysfakcji z wyboru naszej placówki, mnóstwo uśmiechu na co dzień oraz samych sukcesów w życiu codziennym!

 

Zarząd Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy

II LO dla Dorosłych- PLAN ZAJĘĆ

Drodzy Słuchacze,

W zakładce LISTA SZKÓŁ-----> Szkoły Zaoczne, znajdą Państwo zaktualizowany PLAN ZAJĘĆ semestru JESIENNEGO 2020/2021. W przypadku jakichkolwiek koniecznych zmian, będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej.

 

Z poważaniem,

Andrzej Kopka

Wybory Tuż Tuż....

Kampanię Wyborczą Czas Zacząć !!!!

 

Kochani,

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży już w przyszłym tygodniu! Zachęcamy wszystkich o śledzenie naszego FACEBOOKA, gdzie od dziś trójka naszych kandydatów będzie Nas zapoznawać ze swymi programami wyborczymi i pomysłami na rozwój Łomży. Przypominamy, iż w tegorocznych wyborach chęć startu zgłosili:

 

1. Patrycja Gardocka

 

 

2. Wiktoria Włodkowska

 

 

3. Arkadiusz Just

 

 

 

https://www.facebook.com/sweirp

More Articles...

  1. KOMUNIKAT
  2. WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ 2020
  3. KONKURS FOTOGRAFICZNY
  4. HARMONOGRAM TURNUSÓW PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH (aktualizacja 02.10.2020)

Page 1 of 22

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.