AKTUALNOŚCI

Harmonogram turnusów zawodowych I i II stopnia- rok szkolny 2020/2021

 

 

 

STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI I RYNKU PRACY

18 -400 ŁOMŻA, ul. WOJSKA POLSKIEGO 113

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. STANISŁAWA STASZICA

18 -400 ŁOMŻA, ul. WOJSKA POLSKIEGO 113, tel. 0-86 216 57 24

E-mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

HARMONOGRAM

TURNUSÓW PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

ROK SZKOLNY 2020 – 2021

II-III stopień

(poprawiony)

 

 

MIEJSCE KURSU – Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Staszica,

ul. Wojska Polskiego 113

ZAKWATEROWANIE - Bursa szkolna nr 1 ul. Mikołaja Kopernika 16 w Łomży

tel.:862165175

 

 

 

 

KURS

SKIEROWANIE

ILOŚĆ

UCZ.

RAZEM

KURS

SKIEROWANIE

ILOŚĆ UCZ.

RAZEM

BSIS/FRY/2019

514101

FRYZJER II°

5.10-30.10.2020

ŁOMZA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

HAJNÓWKA

24

9

3

1

37

514101/ZSiPKZ/2017

FRYZJER III°

4.05-28.05.2021

ŁOMŻA

SIEMIATYCZE

MOŃKI

KOLNO

BIELSK PODLASKI

ZAMBRÓW

15

3

3

3

3

1

28

BSIS/SPR/2019

522301

SPRZEDAWCA II°

2.11-27.11.2020

ŁOMŻA

ZAMBRÓW

HAJNÓWKA

SOKÓŁKA

SIEMIATYCZE

1

7

2

2

1

13

522301/ZSiPKZ/2017

SPRZEDAWCA III°

4.05-28.05.2021

 

ŁOMZA

ZAMBRÓW

HAJNÓWKA

 

4

2

1

7

  1. Bursa szkolna Łomża:

- wyżywienie – 14 zł /dziennie

- zakwaterowanie – 120 zł od osoby

 

 

MIEJSCE KURSU I ZAKWATEROWANIA – Bursa szkolna nr 1 w Zambrowie, ul. Obwodowa 2,

18-300 Zambrów tel. 86 271 26 34

 

 

KURS

SKIEROWANIE

ILOŚĆ

UCZ.

RAZEM

KURS

SKIEROWANIE

ILOŚĆ UCZ.

RAZEM

BSIS/PIE/2019

751204

PIEKARZ II°

7.09-30.09.2020

ŁOMZA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

SOKÓŁKA

MYSZYNIEC

KOLNO

ZSSP ŁOMŻA

2

2

1

2

1

1

1

10

751204/ZSiPKZ/2017

PIEKARZ III°

1.03-26.03.2021

ŁOMZA

JEZIORANY

MYSZYNIEC

ZSSP ŁOMZA

BIELSK PODL.

SIEMIATYCZE

 

2

3

1

1

1

2

10

BSIS/CUK/2019

751201

CUKIERNIK II°

7.09-30.09.2020

 

ŁOMZA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

SOKÓŁKA

HAJNÓWKA

6

3

1

1

2

13

751201/ZSiPKZ/2017

CUKIERNIK III°

1.03-26.03.2021

ŁOMZA

ZAMBRÓW

SIEMIATYCZE

HAJNÓWKA

SOKÓŁKA

3

2

1

1

1

8

BSIS/KUCH/2019

512001

KUCHARZ II°

7.09-30.09.2020

ŁOMŻA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

HAJNÓWKA

SOKÓŁKA

2

5

8

4

1

20

512001/ZSiPKZ/2017

KUCHARZ III°

1.03-26.03.2021

ŁOMŻA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

BIELSK PODL

HAJNÓWKA

MOŃKI

3

1

10

3

1

1

19

BSIS/STO/2019

752205

STOLARZ II°

7.09-30.09.2020

ŁOMŻA

SIEMIATYCZE

SOKÓŁKA

HAJNÓWKA

EŁK

GIŻYCKO

GOŁDAP

1

2

2

6

4

11

9

35

752205/ZSiPKZ/2017

STOLARZ III°

1.03-26.03.2021

ŁOMZA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

HAJNÓWKA

2

2

2

1

7

BSIS/MPS/2019

723103

MECH.POJ. SAM II°

1.03-26.03.2021

ŁOMŻA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

HAJNÓWKA

MOŃKI

8

8

12

5

5

38

723103/ZSiPKZ/2017

MECH. POJ. SAM III°

6.04-30.04.2021

 

ŁOMZA

SIEMIATYCZE

ZAMBRÓW

HAJNÓWKA

MOŃKI

SOKÓŁKA

3

2

2

6

1

2

16

 

1.Bursa szkolna Zambrów:

- wyżywienie – 14 zł/dziennie

- zakwaterowanie – 70 zł od osoby

- kaucja – 30 zł (do zwrotu na koniec kursu)

 

Dyrektor Szkoły

Andrzej Kopka

Łomża, 5.05.2020r

Lista osób przyjętych do BS I stopnia im. S. Staszica w Łomży - rok szkolny 2020/2021

LISTA UCZNIÓW BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

Im. Stanisława Staszica w Łomży

PRZYJĘTYCH DO KLASY I

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Lp.

Nazwisko i imię

zawód

1

WRZOSEK MATEUSZ

DRUKARZ

2

OLECHOWSKI PAWEŁ

FRYZJER

3

WSZEBOROWSKA DARIA

FRYZJER

4

STANIASZEK BŁAŻEJ

FRYZJER

5

DĘBEK EWA

FRYZJER

6

HAJDUK ADRIAN

FRYZJER

7

DUCHNOWSKA NATALIA

FRYZJER

8

BAGIŃSKA EWA

FRYZJER

9

JASTRZĘBSKA KLAUDIA

FRYZJER

10

KLESZCZEWSKA KAROLINA

FRYZJER

11

JANOWSKA ANNA

FRYZJER

12

CZACHOROWSKA EMILIA

FRYZJER

13

KHAVA GAZALAPOVA

FRYZJER

14

KONOPKA ANETA MARIA

KUCHARZ

15

DĄBROWSKA DARIA

SPRZEDAWCA

16

SANIEWSKA NIKOLA

SPRZEDAWCA

17

JANOWSKI FILIP

CUKIERNIK

18

SZEWCZAK KAMIL

PIEKARZ

19

GAWĘCKI KRYSTIAN

MECHANIK POJ SAM

20

CIMOCHOWSKI MACIEJ

MECHANIK POJ SAM

21

BOGUSZ PAWEŁ

MECHANIK POJ SAM

22

BOGUSKI RAFAŁ

MECHANIK POJ SAM

23

ŁĘPICKI MICHAŁ

MECHANIK POJ SAM

24

MICHAŁEK JAKUB NIKOLAS

MECHANIK POJ SAM

25

SYCHOWICZ JAKUB

MECHANIK POJ SAM

26

CIERESZKO BARTOSZ

MECHANIK POJ SAM

27

NAJDA EMIL GRZEGORZ

MECHANIK POJ SAM

28

MODZELEWSKI KAROL

MONTER ROB. WYKOŃ

29

MODZELEWSKI JAKUB

LAKIERNIK

30

BEKSULTANOV KHAZBULAT

ELEKTRYK

31

DĄBROWSKI ARTUR

ELEKTRYK

32

CHABEREK JAKUB

STOLARZ

33

BARCZEWSKI SEBASTIAN

STOLARZ

34

CIEŚLIK MACIEJ

STOLARZ

35

PIAŚCIK MAKSYMILIAN

STOLARZ

 

Nabór Jeszcze Trwa- NIE ZWLEKAJ!

 

Drodzy Ósmoklasiści, Kandydaci do szkół oraz Rodzice!

 

Rekrutacja do klasy pierwszej JESZCZE TRWA!

NIE ZWLEKAJ- Dołącz do Nas!

 

Co musisz zrobić, aby do Nas dołączyć?
1. Wybierz swój wymarzony zawód! Nie wiesz na jaki się zdecydować? Sprawdź co mamy w naszej ofercie:
http://przyjaznaszkola.com.pl/…/praktyk…/prezentacja-zawodow

2. Wejdź na naszą stronę:
http://przyjaznaszkola.com.pl/…/rekrutacja-na-r-szk-2020-20… (wypełnij wniosek online i wyślij go do Nas)

Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy ma bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do Ciebie!

 

Wybierając naszą ofertę wybierasz ZAWODY z PRZYSZŁOŚCIĄ!

 

Liczy się kolejność składanych wniosków. Liczba miejsc jest ograniczona- POWODZENIA!

 

U Nas Poznasz Wspaniałych Przyjaciół, Zdobędziesz Zawód, Doświadczenie i Duże Szanse na Rynku Pracy

 

 

STASZICÓWKA- Szkoła Ludzi z Pasją!

 

 

Wybierając naszą ofertę wybierasz ZAWODY z PRZYSZŁOŚCIĄ!!!

 

Liczy się kolejność składanych wniosków. Liczba miejsc jest ograniczona- POWODZENIA!!!

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH 2020

Publikujemy dla Państwa Harmonogram Egzaminów Zawodowych w zawodach: fryzjer, kucharz oraz sprzedawca. Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia im. S. Staszica w Łomży proszeni są o odebranie terminarza osobiście w dniach od 15 do 17 czerwca w Kancelarii Szkoły w godzinach od 8.00-14.00. 

W przypadku pozostałych zawodów, informacje o terminach egzaminów uzyskać można wyłącznie u  swych pracodawców.

Z poważaniem,

Grzegorz Filipkowski

 

 

TERMINARZ EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

I SZKOŁY POLICEALNEJ W ŁOMŻY

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

EGZAMIN PISEMNY – 23.06.2020

Godzina

Zawód

Skład komisji

10.00

60 min

KUCHARZ – TG07

1. Kośnik Weronika

2. Przestrzelska Izabela

3. Wałkuska Magdalena

4. Wiśniewska Agnieszka

SPRZEDAWCA – AU.20

1. Żyjewska Aleksandra

2. Chojnowska Joanna

3. Mikucka Wiktoria

FRYZJER – A.23

1. Borawska Aleksandra – SP

2. Brzostek Milena - SP

3. Trzaska Patrycja - SP

1. Marcin Długokencki

2. Natalia Grądzka

3. Marzena Pachucka

12.00

60 min

FRYZJER – AU.21

1. Łępicka Alicja

2. Sulewska Paulina

3.Czarkowska Natalia – abs.

4. Kosińska Anna – abs.

FRYZJER – A.19

1. Dobosz Katarzyna - SP

2. Kozikowska Justyna- SP

3. Poliński Łukasz - SP

1. Grzegorz Filipkowski

2. Adam Modzelewski

3. August Mrozowicz

 

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 22.06.2020 (projekt)

Godzina

Zawód

Skład komisji

9.00

120 min

FRYZJER – A.23

1. Bołtryk Natalia - SP

2. Borawska Aleksandra -SP

3. Brzostek Milena - SP

4. Murawska Magdalena - SP

5. Święcicka Marta Małgorzata - SP

6. Trzaska Patrycja - SP

7. Ulewicz Sandra - SP

1. Maria Krzyżanowska

2. Danuta Jankowska

3. Aleksandra Matejkowska

 

 

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 29.06.2020

Godzina

Zawód

Skład komisji

9.00

180 min

FRYZJER – A.19

1. Kosińska Anna – abs.

2. Kozikowska Justyna - SP

 

1. Marlena Kamińska - egzaminator

2. Ewa Sobczyńska

3. Aleksandra Matejkowska

 

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY – 30.06.2020

Godzina

Zawód

Skład komisji

9.00

180 min

 

FRYZJER – AU.21

1. Łępicka Alicja - Łomża

2. Sulewska Paulina - Łomża

3. Pisiak Patrycja - Kolno

4. Zduńczyk Patryk- Kolno

1. Marzena Miecznikowska - egzaminator

2. Ilona Baczewska

3. Marzena Pachucka

15.00

180 min

FRYZJER – AU.21

1. Pucyk Natalia - Pisz

2. Ruchała Martyna - Kolno

3. Jakimiuk Natalia - Siemiatycze

4. Wesołowska Magdalena - Siemiatycze

1. Marzena Miecznikowska - egzaminator

2. Grzegorz Filipkowski

3. Jolanta Karowowska

 

TERMINARZ EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH – SPRZEDAWCA

MIEJSCE EGZAMINU – CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ŁOMZY ul. Przykoszarowa 22 tel.: 2182790

1. CHOJNOWSKA JOANNA -30.06.2020 godz.: 12.00

2.MIKUCKA WIKTORIA-30.06.2020 godz.: 16.00

3. ŻYJEWSKA ALEKSANDRA-30.06.2020 godz.: 16.00

Uczeń ma mieć ze sobą:

-dowód tożsamości

- długopis piszący w kolorze czarnym

- rękawiczki ochronne + maseczka

 

Informujemy o konieczności stawieniu się na egzamin 30 minut przed jego rozpoczęciem

  

TERMINARZ EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH – KUCHARZ

MIEJSCE EGZAMINU –  ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCACYCH NR 4 W ŁOMŻY ul. Zielona 21 TEL.: 2165218

1. KOŚNIK WERONIKA- 2.07.2020 godz.: 8.00

2. PRZESTRZELSKA IZABELA- 2.07.2020 godz.: 8.00

3. WAŁKUSKA MAGDALENA-2.07.2020 godz.: 8.00

4. WIŚNIEWSKA AGNIESZKA - 2.07.2020 godz.: 8.00

Uczeń ma mieć ze sobą:

- dowód tożsamości

- książeczka zdrowia

- ubranie robocze+ nakrycie głowy

- rękawiczki ochronne + maseczka

 

Informujemy o konieczności stawieniu się na egzamin 45 minut przed jego rozpoczęciem

 

MATURA 2020

Pani Matura łaskawą Ci będzie,
gdy przez pilną naukę
mądrości przybędzie.

 

Połamania Piór oraz jak Najlepszych Wyników na Maturze Słuchaczom II LO dla Dorosłych życzy ZSSWEiRP w Łomży!

More Articles...

  1. KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE
  2. NABÓR 2020-Prezentacja Szkoły
  3. Dni Otwarte Online
  4. DZIEŃ MATKI

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.