II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

 

 

 

Naszym celem jest...
by nauka stała się przyjemnością!
 
 
 
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych- (podanie do pobrania)
 
 

Jeśli do tej pory szkoła kojarzyła Ci się wyłącznie ze stresem, a strach przed odpowiedzią "przy tablicy" nie pozwalał zasnąć, zapisz się do "II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Łomży" i przekonaj się, że wcale nie musi tak być.....

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, rzetelnie przekazywana wiedza i przyjazna atmosfera. Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami, co z pewnością sprzyja nauce. Naszą kadrę dydaktyczną stanowią nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu dorosłych. Potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę zarówno tym, którzy niedawno opuścili szkolne ławki, jak i tym, dla których szkoła to odległa przeszłość. Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwość i szacunek.

 

NAUKA ODBYWA SIĘ W SYSTEMIE ZAOCZNYM W SOBOTY I NIEDZIELEZdajemy sobie sprawę z tego, że nasi słuchacze to osoby podejmujące pracę zawodową, mające rodziny, dlatego nie obarczamy ich nieskończoną ilością obowiązków. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby już w szkole można było zdobyć pełną wiedzę, bez dodatkowych godzin "wkuwania" w domu. Jesteśmy też otwarci na indywidualne potrzeby naszych słuchaczy, służymy pomocą w każdej sytuacji.

 

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA, KTÓREMU WARTO ZAUFAĆ!

 

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły powinni dostarczyć do kancelarii szkół w Łomży, ul. Wojska Polskiego 113, następujące dokumenty:

  • podanie o przyjęcie do szkoły na formularzu szkoły,
  • świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub szkoły zawodowej (oryginał),
  • 2 fotografie

 

 

Podanie do II LO dla Dorosłych można:

a) pobrać, wypełnić elektronicznie i wysłać na adres mailowy szkoły - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,


b) pobrać, wydrukować, wypełnić i przesłać Pocztą Polską na adres szkoły:

II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

ul. Wojska Polskiego 113

18-400 Łomża

 

c) Pobrać, wydrukować, wypełnić i dostarczyć osobiście do Kancelarii Szkoły w godzinach 08.00-14.00 (adres jak wyżej).

 

Avatar Slide Galleria