Thursday 24 September 2020

STUDIA PODYPLOMOWE w Łomży

STUDIA PODYPLOMOWE w Łomży!!!

Szanowni Państwo,
Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż od tego roku swoją działalność rozpoczyna w Łomży Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie.

Szkoła daje możliwość podjęcia studia podyplomowych z zakresu:
- nauk ekonomicznych ✔️
-pedagogicznych ✔️
-nauk o zdrowiu ✔️

Innowacyjne Kształcenie tylko u NAS

Studia mają charakter kwalifikacyjny, umożliwiają nauczycielom zdobycie uprawnień do nauczania drugiego przedmiotu.

Studia adresowane są do nauczycieli, którzy zamierzają zdobyć wiedzę merytoryczną, dydaktyczną i metodyczną w zakresie przygotowania do nauczania drugiego przedmiotu. Studia przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą w pełni wykorzystać doświadczenie i potencjał kompetencyjny oraz wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy wobec zmian zachodzących w edukacji i kształceniu nauczycieli.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Zespole Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy w Łomży

Chcesz do Nas dołączyć?
ul. Wojska Polskiego 113, 18-402 Łomża
tel. 882 363 383

www.wssp.edu.pl
Rekrutacja on-line: www.PodyplomoweStudia.pl

ZAPRASZAMY!!!

There are no images to display in the slideshow.