Avatar Slide Galleria

AKTUALNOŚCI

Projekt "Spokojna Głowa" Rozpoczęty

 
 
Dzisiejszy dzień to dzień atrakcji dla naszych FRYZJERÓW. Mamy okazję gościć przedstawicielki znanej warszawskiej fundacji NO SHAME- BEZ WSTYDU❗ Pod przewodnictwem pani Ewy Lisieckiej, jesteśmy w trakcie szkolenia: "Fryzjer Przyjazny Łuszczykom". Szkolenie obejmuje następujące zagadnienia:
 
✅ łuszczyca i inne choroby skóry/ skóry głowy,
✅ zabiegi fryzjerskie,
✅ badania truchologiczne,
✅ pelota do darsonwalizacja,
✅ metod komunikacji z klientem.
 
 
 
 
 
DARSONVALIZACJA 
 
Darsonvalizacja jest jednym z nielicznych zabiegów, do którego wskazaniem jest opryszczka i ostre stany zapalne skóry.
Darsonwalizacja to zabieg z użyciem prądów wysokiej częstotliwości i ozonu. Działa on bakteriobójczo, przyspiesza gojenie się ran, stanów zapalnych oraz opryszczki. Pobudza mikrokrążenie w skórze dzięki czemu staje się ona lepiej odżywiona.
Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, można go wykonywać o każdej porze roku.
 
 
 
 
 
 
 
BADANIE TRYCHOLOGICZNE
 
Badanie trychologiczne jest pierwszym i najważniejszym etapem procesu powrotu do zdrowia. Służy do określenia kierunku i typu kuracji, determinuje więc kolejne fazy leczenia schorzenia. W przypadku jakichkolwiek problemów z włosami lub skórą głowy, możliwe jest zgłoszenie się do nas i poddanie się takiemu badaniu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PODSUMOWANIE 
✅Certyfikaty rozdane
✅Wiedza zdobyta
✅Wszyscy zadowoleni
 
 
 
 
 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.

Znajdź nas na INSTAGRAMIE

INSTAGRAM