Szkolenie: „DOBRE PRAKTYKI WODNE” za Nami!

 
W tym tygodniu, na specjalne zaproszenie Panów Grzegorza Filipkowskiego oraz Mieczysława Mertina odbyło się kilkugodzinne szkolenie w ramach "Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie". Szkolenie adresowane jest m.in. przyszłych rolników, właścicieli lasów, wnioskodawców lub beneficjentów operacji typu „Premie dla młodych rolników”. 
Uczestnicy szkoleń otrzymali zaświadczenia ukończenia szkolenia oraz materiały szkoleniowe z zakresu ROLNICTWA.
Treści szkolenia ukierunkowane byly na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania stosowane w sektorze rolnym. Zakres szkolenia obejmuje: retencjonowanie wody, melioracje wodne gruntów, możliwości pozyskania środków finansowych, utrzymywanie i eksploatacja urządzeń i systemów melioracyjnych, funkcjonowanie i rola spółek wodnych, optymalizacja nawadniania upraw rolnych.
Warto podkreślić, iż odbyte szkolenie wpisuje się idealnie w ofertę edukacyjną naszej Szkoły, w której uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia, będący młodocianymi pracowniami mogą kształcić się w zawodzie ROLNIK!
 
 
 

"STASZICÓWKA" po raz kolejny GÓRĄ❗❗❗ Magda Mioduszewska zwyciężczynią konkursu "Młodzi Mistrzowie" zorganizowanego przez Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży

 
W dniu 09 lutego w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Łomży odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „MŁODZI MISTRZOWIE.”
Głównym celem konkursu było sprawdzenie wiedzy oraz umiejętności w poszczególnych branżach zawodowych oraz wyłonienie i nagrodzenie tych najzdolniejszych.
Do rywalizacji stanęli uczniowie z 3 Branżowych Szkół I Stopnia tj. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr4 w Łomży, Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie oraz Branżowej Szkoły I Stopnia w Jedwabnem.
Przypominamy raz jeszcze, że I zaszczytne miejsce w konkursie zajęła uczennica naszej Szkoły Magda Mioduszewska z klasy IIIA❗❗
Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy! ????????
Nagrody zwycięzcom miał przyjemność wręczyć Starszy Cechu Sylwester Zawadzki.
Pragniemy nadmienić, iż konkurs został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030.
 

Wybierz Zawód i Doświadczenie!

 
Nasi pierwszoklasiści od rana mieli dziś ręce pełne roboty, czym postanowili podzielić się z Nami ze swych zakładów pracy❗
 
Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Staszica w Łomży ma bogatą ofertę edukacyjną skierowaną właśnie do Ciebie❗❗
 
Mechanik pojazdów samochodowych, magazynier-logistyk, stolarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, fryzjer, kucharz, sprzedawca i wiele innych....
"STASZICÓWKA" to placówka o długoletnim doświadczeniu w zakresie kształcenia zawodowego, która z powodzeniem przygotuje Cię do podjęcia życia zawodowego❗
Wybierając naszą ofertę wybierasz ZAWODY Z PRZYSZŁOŚCIĄ❗❗❗

Projekt "WYstartujMYRAZEM"- czyli zimowe warsztaty samorozwoju i motywacji w Wasilkowie za Nami

W ramach realizowanego projektu mijający tydzień wypełniony był zajęciami integracyjnymi, treningami motywacyjnymi oraz rozwojem pozytywnych postaw społecznych. 
???????? Projekt finansowany jest ze środków EFS +, Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021 - 2027 ????????
"W obiektywie" z kilku wspólnie spędzonych, pełnych wielu atrakcji dni!
 
  
  
 
 
 

Jak mawiają fryzejrzy:"Szczęśliwe włosy to szczęśliwe życie"

Czekoladowy brąz to jeden z ulubionych kolorów włosów Polek, zwłaszcza tych o naturalnie brązowych pasmach. ????
Głęboki, świetlisty, wspaniale podkreśla kobiecy urok. Idealny dla brunetek, które chcą odświeżyć i pogłębić naturalny odcień. ????
Wyk. Inigo Kłodawski-III A
 

More Articles...

  1. Kolejna Edycja Konkursu "Młodzi Mistrzowie" Przed Nami!
  2. Diagnoza psychologiczna w projekcie „WYstartujMY RAZEM"!
  3. HEJT, CYBERPRZEMOC I MOWA NIENAWIŚCI TEMATEM SPOTKANIA Z FUNKCJONARIUSZAMI KMP W ŁOMŻY
  4. WYWIADÓWKA

Page 1 of 60

Avatar Slide Galleria