Koniec Lekcji, Klasówek i Prac Domowych. Rok Szkolny 2021/2022 Zakończony

Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-II oraz pożegnanie uczniów klas III.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji młodzież nie będzie musiała już wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli wszystkim na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.

Absolwenci szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe. Ponadto, wręczone zostały przez reprezentującego 18 Łomżyński Pułk Logistyczny Szefa Sztabu ppłk Henryka Oleksego wyróżnienia za największe zaangażowanie w działającym od grudnia szkolnym Kole Edukacji Wojskowej????????????????.
W tym roku szkolnym najwyższymi wyniki w nauce mogą pochwalić się:

????Magda Mioduszewska- klasa 1A

????Maksymilian Piaścik- klasa 2A
????Małgorzata Szaniawska- klasa 2A
????Filip Janowski- klasa 2B
????Emilia Malska- klasa 3AB
????Wiktoria Karwowska- klasa 3AB

????Wiktoria Włodkowska- klasa 3C

Wszystkim PRYMUSOM oraz ich rodzicom składamy serdeczne GRATULACJE, a uczniom klas III raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim dalszych sukcesów edukacyjnych i zawodowych❗❗
Pragniemy również podziękować tym, którzy przez cały rok szkolny wnosili ogromny wkład w promocję szkoły biorąc udział w wielu imprezach, zawodach sportowych oraz projektach. Wyrazy uznania pragniemy przekazać:

????Marii Łazarczyk- klasa 3AB

????Tomaszowi Biały- klasa 1A
????Damianowi Grajko- klasa 1B

????Filipowi Janowskiemu- klasa 2B

Pragniemy również podziekować za kolejny rok bardzo dobrej współpracy Hufcowi Pracy w Łomży, w szczególności za realizację bardzo ciekawych i atrakcyjnych projektów podnoszących umiejętności i kwalifikacje naszych uczniów.

Projekt "Spokojna Głowa" Rozpoczęty

Dzisiejszy dzień to dzień atrakcji dla naszych FRYZJERÓW. Mamy okazję gościć przedstawicielki znanej warszawskiej fundacji NO SHAME- BEZ WSTYDU❗ Pod przewodnictwem pani Ewy Lisieckiej, jesteśmy w trakcie szkolenia: "Fryzjer Przyjazny Łuszczykom". Szkolenie obejmuje następujące zagadnienia:

✅ łuszczyca i inne choroby skóry/ skóry głowy,
✅ zabiegi fryzjerskie,
✅ badania truchologiczne,
✅ pelota do darsonwalizacja,
✅ metod komunikacji z klientem.

DARSONVALIZACJA

Darsonvalizacja jest jednym z nielicznych zabiegów, do którego wskazaniem jest opryszczka i ostre stany zapalne skóry.
Darsonwalizacja to zabieg z użyciem prądów wysokiej częstotliwości i ozonu. Działa on bakteriobójczo, przyspiesza gojenie się ran, stanów zapalnych oraz opryszczki. Pobudza mikrokrążenie w skórze dzięki czemu staje się ona lepiej odżywiona.
Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, można go wykonywać o każdej porze roku.

BADANIE TRYCHOLOGICZNE

Badanie trychologiczne jest pierwszym i najważniejszym etapem procesu powrotu do zdrowia. Służy do określenia kierunku i typu kuracji, determinuje więc kolejne fazy leczenia schorzenia. W przypadku jakichkolwiek problemów z włosami lub skórą głowy, możliwe jest zgłoszenie się do nas i poddanie się takiemu badaniu.

PODSUMOWANIE
✅Certyfikaty rozdane