Avatar Slide Galleria

AKTUALNOŚCI

Koniec Lekcji, Klasówek i Prac Domowych. Rok Szkolny 2021/2022 Zakończony

Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-II oraz pożegnanie uczniów klas III.
 
 
Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji młodzież nie będzie musiała już wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli wszystkim na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.
 
 
Absolwenci szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe. Ponadto, wręczone zostały przez reprezentującego 18 Łomżyński Pułk Logistyczny Szefa Sztabu ppłk Henryka Oleksego wyróżnienia za największe zaangażowanie w działającym od grudnia szkolnym Kole Edukacji Wojskowej????????????????.
W tym roku szkolnym najwyższymi wyniki w nauce mogą pochwalić się:
 

????Magda Mioduszewska- klasa 1A

????Maksymilian Piaścik- klasa 2A
????Małgorzata Szaniawska- klasa 2A
????Filip Janowski- klasa 2B
????Emilia Malska- klasa 3AB
????Wiktoria Karwowska- klasa 3AB

????Wiktoria Włodkowska- klasa 3C

 

 
Wszystkim PRYMUSOM oraz ich rodzicom składamy serdeczne GRATULACJE, a uczniom klas III raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim dalszych sukcesów edukacyjnych i zawodowych❗❗
Pragniemy również podziękować tym, którzy przez cały rok szkolny wnosili ogromny wkład w promocję szkoły biorąc udział w wielu imprezach, zawodach sportowych oraz projektach. Wyrazy uznania pragniemy przekazać:

????Marii Łazarczyk- klasa 3AB

????Julii Wiśniewskiej- klasa 3AB
????Klaudii Łada- klasa 3AB
????Klaudii Szczytkowskiej- klasa 3AB
????Nikoli Saniewskiej- klasa 2B
????Oliwii Chludzińskiej- klasa 3AB
????Gabrieli Wysockiej- klasa 3AB
????Rezidzie Siedzie Beksultanov- klasa 3AB
????Patrycji Gardockiej- klasa 3C
???? Wiktorii Bagińskiej- klasa 1A
????Anecie Konopka- klasa 2B
????Adamowi Grajko: klasa 3Ab
????Karolinie Domańskiej- klasa 3C
????Dominice Dąbrowskiej- klasa 1B
????Mateuszowi Pierożyńskiemu- klasa 1B
????Emilii Kucisz- klasa 1B
????Inigo Kłodawskiemu- klasa 1A
????Aleksandrowi Dąbkowskiemu- klasa 1A
????Erykowi Wróblewskiemu- klasa 1A
????Sandrze Długokęckiej- klasa 1B
????Tomaszowi Biały- klasa 1A
????Damianowi Grajko- klasa 1B

????Filipowi Janowskiemu- klasa 2B

 
Pragniemy również podziekować za kolejny rok bardzo dobrej współpracy Hufcowi Pracy w Łomży, w szczególności za realizację bardzo ciekawych i atrakcyjnych projektów podnoszących umiejętności i kwalifikacje naszych uczniów.
 
 
 
 
 

Znajdź nas na facebooku

reklama

There are no images to display in the slideshow.

Znajdź nas na INSTAGRAMIE

INSTAGRAM