WYDARZENIA

KOMUNIKAT

II LO DLA DOROSŁYCH w Łomży
 
 
Szanowni Państwo,

W związku z nowymi decyzjami Rządu związanymi z sytuacją epidemiologiczną informujemy, że od  24 października do 8 listopada szkoła przechodzi w tryb nauki zdalnej.

Nauka zdalna prowadzona będzie w formie pracy mailowej. Wszystkich słuchaczy z klas I, II i III prosimy o wysłanie Nam Państwa adresów mailowych na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

W przypadku zmiany formy pracy poinformujemy wszystkich za pośrednictwem naszej strony wwww.przyjaznaszkola.com.pl oraz www.facebook.com/sweirp. W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny z Kancelarią Szkoły w godzinach 7.30-15.00.

 

Z poważaniem,

Dyrektor Szkoły
Andrzej Kopka
 
 
 

Odwiedź Nas Na Instagramie

Kochani!

Od dziś możecie śledzić Nas również na INSTAGRAMIE !

Najnowsze zdjęcia, fotorelacje z najważniejszych wydarzeń- odwiedź Nas i obserwuj!

KOMUNIKAT

W związku z nowymi obostrzeniami w walce z pandemią COVID-19, decyzją Prezydenta Łomży, wtorkowe wybory do Młodzieżowej Rady Miasta zostają bezterminowo odroczone.
 
W nadchodzącym tygodniu zajęcia lekcyjne odbędą się zgodnie z obowiązującym Planem Zajęć. W przypadku jakichkolwiek zmian lub nagłych decyzji, będziemy informować Państwa m.in. na naszej stronie internetowej oraz profilu facebookowym.
 
Zastępca Dyrektora,
Grzegorz Filipkowski

ŻYCZENIA

Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej naszym Nauczycielom, Dyrekcji, Pracownikom oraz Uczniom z Łomży, Zambrowa oraz Siemiatycz pragniemy złożyć Najserdeczniejsze Życzenia!

Nauczycielom składamy szczególne podziękowania za trud wkładany w wychowywanie młodego pokolenia, które jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych i najważniejszych zadań dzisiejszego świata!

Wam Drodzy Uczniowie pragniemy życzyć jak najlepszych wyników w nauce, poczucia satysfakcji z wyboru naszej placówki, mnóstwo uśmiechu na co dzień oraz samych sukcesów w życiu codziennym!

 

Zarząd Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy

Wybory Tuż Tuż....

Kampanię Wyborczą Czas Zacząć !!!!

 

Kochani,

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży już w przyszłym tygodniu! Zachęcamy wszystkich o śledzenie naszego FACEBOOKA, gdzie od dziś trójka naszych kandydatów będzie Nas zapoznawać ze swymi programami wyborczymi i pomysłami na rozwój Łomży. Przypominamy, iż w tegorocznych wyborach chęć startu zgłosili:

 

1. Patrycja Gardocka

 

 

2. Wiktoria Włodkowska

 

 

3. Arkadiusz Just

 

 

 

https://www.facebook.com/sweirp

More Articles...

  1. KOMUNIKAT
  2. WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ 2020
  3. KONKURS FOTOGRAFICZNY
  4. TERMINARZ ZJAZDÓW KONSULTACYJNYCH W II LO DLA DOROSŁYCH 2020/2021

Avatar Slide Galleria